Білоцерківські патрульні виявили браконьєрські сітки в річці Рось

Білоцерківський велопатруль долучився до боротьби з браконьєрством на водоймах.

Як повідомляє пресслужба білоцерківської патрульної поліції, сьогодні по обіді, поліцейські їхали вздовж Набережної в центрі міста і їхню увагу привернули заборонені знаряддя для ловлі риби, що перебували у воді.

Патрульні повідомили про подію у чергову службу. Після чого на місце події прибув громадський інспектор Державного агентства рибного господарства та вилучив сітки із річки.

Громадяни, нагадуємо, що використання заборонених знарядь лову є грубим порушенням правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) та передбачає штраф до 680 гривень, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника та незаконно добутих водних біоресурсів.

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Ми закликаємо громадян суворо дотримуватись встановлених норм законодавства.

Поліцейські й надалі разом із працівниками Державного агентства рибного господарства безперервно здійснюватимуть контроль за водними об’єктами Білоцерківщини та виявлятимуть правопорушників.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас