Білоцерківська ЗОШ №15-ДЮСОК – переможці Всеукраїнського конкурсу на кращий вебсайт закладу освіти

сайт школа 15

Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт закладу освіти проводиться десятий рік поспіль Інтернет асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України.  

Як повідомила прес-служба Білоцерквської міської ради, у номінації “Вебсайти закладів загальної середньої освіти (міські школи)” пальму першості здобуло Білоцерківське навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб” Білоцерківської міської ради Київської області.

Цьогоріч церемонія нагородження проходила в режимі відеоконференції. Призери отримали грамоти за підписом Міністра освіти і науки і Голови Правління ІнАУ, а також цінні призи від Інтернет Асоціації України і компанії «Адамант». Заклади освіти-переможці були нагороджені цінними призами, необхідними для їх роботи: проекторами, принтерами, ламінаторами та іншими призами. Усі переможці отримали необхідне забезпечення для подальшого функціонування і розвитку сайту: перші місця – віртуальний сервер та домен, другі та треті місця – хостинг та домен. 

Серед 16 переможців Служба освітнього омбудсмена також обрала та нагородила почесними грамотами від освітнього омбудсмена ті заклади освіти, сайти яких були найбільш прозорими, інформаційно відкритими та найкраще і найвідповідальніше висвітлили інформацію про права в освіті. До п’ятірки кращих увійшов і білоцерківський заклад – Білоцерківське навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб” Білоцерківської міської ради Київської області. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас