Білоцерківська волонтерська група передала засоби захисту медикам

волонтери біла церква

2 квітня Білоцерківська волонтерська група передала місцевим лікарям засоби захисту. Про це повідомлено на їхній сторінці у Facebook.

Зокрема волонтери передали  500 масок найвищого ступеню захисту FFP3. Також були роздані костюми біозахисту та один костюм хімзахисту, які були надані волонтерам Vlad Roitberg.

Засоби захисту отримали такі заклади:

Лікарня №3, де приймають хворих на коронавірус з усієї Київської області. Лабораторія лікарні №3 – працівникам, які контактують з матеріалом, відібраним у хворих. А також міському пологовому будинку.

Леся Поліщук:

Кожен небайдужий з вас, який долучився до збору коштів і організації пошуку таких необхідних масок найвищого ступеню захисту FFP3 допоміг нашим медикам почуватися у безпеці і спокійно виконувати свою роботу!

Йдеться в повідомленні:

ЦЕ ЗРОБИЛИ ВИ!!!
Кожен небайдужий з вас, який долучився до збору коштів і організації пошуку таких необхідних масок найвищого ступеню захисту FFP3 допоміг нашим медикам почуватися у безпеці і спокійно виконувати свою роботу!
Сьогодні роздали 500 масок, які були закуплені на всі зібрані кошти. Історія пошуку варта окремого допису, оскільки коли гроші були зібрані, виявилось що за очікуваною ціною вже респіраторів немає(((
Втім БВГшечки знайшли за досить прийнятні гроші – найкращі масочки.
Отже сьогодні вони були роздані:
Лікарні №3 – тут і пояснювати не потрібно, чому саме їм найбільше.
Лабораторії лікарні №3 – дівчата працюють там з матеріалом, який потенційно є заразним.
Міському пологовому будинку – після випадку з хворою на коронавірус породілею ми просто зобов’язані берегти персонал, що допомагає нашим діткам приходити у цей світ!
Також на додачу до масок були роздані костюми біозахисту та один костюмчик хімзахисту (про всяк випадок), які були завбачливо нам підігнані Vlad Roitberg, за що ми йому дуууже вдячні!
Але насамперед подяка ВАМ УСІМ!
Вкотре переконуюсь, що ми з вами усе подолаємо, попри наші непорозуміння і різні погляди!
Головне діяти спільно у спільних інтересах!
Люблю вас усіх!!!
ДЯКУЮ!!!!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас