Біла Церква поглядом фотохудожника Ростислава Маленкова: фотовиставка

фотовиставка біла цереква, фотовиставка ростислава маленкова

У наш час, з появою цифрової техніки фотографія стала загальнодоступним і звичним явищем. Проте до майстерності оволодіння цим мистецтвом лежить довгий шлях спроб і помилок. А ще має значення вміння по особливому бачити світ.

Так, 23 вересня у виставковій залі при бібліотеці-філії №8 відкрилася персональна фотовиставка Ростислава Маленкова.

І попри те, що автор – фотохудожник – аматор, йому  вдається передати настрій та атмосферу нашого міста. В його роботах незвичні ракурси, насиченість кольорів і романтизм нічних фото.

В експозиції представлено більше 80-ти робіт, більша частина яких об’єднані під темою «Простір твого міста». З його затишними вуличками, пам’ятками архітектури, панорамами. Варто виокремити художню фотографію з пейзажами, сповненими таємниць і загадковості, неймовірною природою, деталями, які хочеться розглядати. 

З відкриттям персональної фотовиставки Ростислава Маленкова привітала головний спеціаліст управління культури і туризму Білоцерківської міської ради Алла Карабач, побажавши подальших творчих успіхів, вдалих ракурсів, визнання і прихильності глядацьких симпатій. 

Подарунком для відвідувачів стали поетичні рядки від авторки Тетяни Строкач та чарівні мелодії у виконанні викладачів Білоцерківської школи мистецтв № 3 – Людмили Рогатенко (флейта) та Ірини Ярошенко (фортепіано).

Експозиція діятиме до 7 жовтня.

* Ростислав Маленков народився та проживає в Білій Церкві. Закінчив географічний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Працюючи в Київській обласній туристичній агенції, почав захоплюватись фотографією. Найбільше подобалось фотографувати пейзажі та архітектуру. Брав участь та перемагав в міських фотоконкурсах. У 2020 році став переможцем міжнародного конкурсу «Вікі любить пам’ятки», в номінації Київська область.

Рекомендовано для Вас