Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Коронавірус online > Біла Церква: надзвичайна ситуація, контроль за підприємцями та транспортні перевезення (Відео)
Біла Церква: надзвичайна ситуація, контроль за підприємцями та транспортні перевезення (Відео)
Середа 18 Березня, 2020

18 березня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Білої Церкви, яке провів Геннадій Дикий.

На виконання рішень позачергового засідання київської обласної комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавий комітет Білоцерківської міської ради прийняв рішення:

  • Забороноти пересування населення між Київською областю та іншими населеними пунктами України, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.
  • Заборонити роботу готелів, хостелів, роботу релігійних установ, проведення масових богослужінь, екскурсійних заходів.
  • Заборонити регулярні та не регулярні пасажирські перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському , внутрішньообласному сполученні, крім перевезень легковими автомобілями.
  • Заборонити перевезення пасажирів понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху.
  • Заборонити перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.
  • Заборонити заїзд на територію автобусних станцій автобусів, які здійснюють регулярні перевезення пасажирів у приміському, міжміському, внутрішньообласному і міжообласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків, автомобільних перевізників, які виконують такі перевезення.
  • Заборонити перевезення пасажирів залізничним транспортном в усіх видах внутрішнього сполучення Київської області: приміському, міському, регіональному та дальньому.
  • З метою запобігання у закритому приміщенні контакту з можливо хворими мешканцями тролейбуси, автобуси, маршрутні таксі місця з масовим перебування людей зобов’азати одягати респірати або маски.
  • Керівникам лікувальних закладів ввести карантинний режим у лікувальних закладах, заборонити відвідування пацієнтів у стаціонарах.
  • Власникам торгівельних закладів, банків, поштових відділень та інших закладів забезпеити за допомогою розмітки в касовій зоні та у разі необхідності на вході та між людьми в черзі відстань 1,5 метри, а такж встановлення дезінфекторів для обробки продуктових корзин і візків.

В ході засідання проголосували за створення комісії по здійсненню контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності міста.

Схвалено проєкт рішення про надання безповоротної фінансової допомоги комунальному підприємству БМР “Тролейбусне управління” в сумі 3 млн грн для забезпечення фунціонування тролейбусів в умовах, коли більше 10 людей не можна заходити в один тролейбус (включено вартість електроенергії, заробітних плат). Також виділити два автобуси, щоб з-за міста забирати і відвозити працівників лікарень, які там живуть. По маршруту складуть графік.

Також надано Муніципальній варті право перевіряти та виписувати штрафи закладам, які не припинили свою роботу на вимогу карантинних заходів.

Чим відрізняється надзвичайний стан від надзвичайної ситуації

“Головна відмінність надзвичайного стану від надзвичайної ситуації в тому, що під час надзвичайного стану функції управління всіма державними органами, всіма підприємствами переходять до відповідних органів”, – роз’яснила облдержадміністрація на своїй сторінці у Facebook у середу.

Також у разі впровадження надзвичайного стану є обмеження прав людини. “За надзвичайної ситуації таких обмежень немає”, – зазначили в Київській ОДА.

У Київській ОДА нагадали, що надзвичайна ситуація – це “обстановка на окремій території чи суб’єкті господарювання на ній або водному об’єкті, яка характеризується порушенням нормальних умов життєдіяльності населення, спричинена катастрофою, аварією, пожежею, стихійним лихом, епідемією, епізоотією, епіфітотією, застосуванням засобів ураження або іншою небезпечною подією, яка призвела (може призвести) до виникнення загрози життю або здоров’ю населення, великої кількості загиблих і постраждалих, заподіяння значного матеріального збитку, а також до неможливості проживання населення на такій території чи об’єкті, провадження на ній господарської діяльності”.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors