Біла Церква готова до початку опалювального сезону: розпочнеться вчасно

опалювальний сезон біла церква, опалення біла церква, включать опалення біла церква

13 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету Білої Церкви, на якому ухвалили рішення Про початок опалювального періоду 2020-2021 років в м. Біла Церква.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

16 жовтня з цього приводу до білоцерківців звернувся міський голова:

Геннадій Дикий наголосив, що технічно служби та підприємства міста готові до початку опалювального сезону. Проведено необхідні регламентні роботи, в тому числі гідравлічні випробування тепломагістралі  ТЕЦ-місто .

Опалювальний сезон в місті буде розпочато вчасно відповідно до нормативних документів та в залежності від погодних умов. Відповідне рішення виконавчим комітетом уже прийнято.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Також 15 жовтня міський голова Геннадій Дикий провів чергову нараду із керівниками  теплопостачальних підприємств міста щодо підготовки до нового опалювального сезону.

У ході наради міський голова наголосив, що серед білоцерківців шириться занепокоєння щодо можливих проблем з початком опалювального сезону на масиві Леваневського, тому, наразі, ще раз обговорюється  поточний стан.

Директор КП БМР «Білоцерківтепломережа» Владислав Безукладніков наголосив, що незважаючи на складний стан, підприємство повністю виконало заходи з підготовки до опалювального сезону. Все обладнання знаходиться в робочому стані.

Директор «Білоцерківскої ТЕЦ» Василь Кривенко наголосив, що підприємство також готове до початку сезону, провело необхідні капітальні ремонти обладнання й протягом доби  може розпочати подачу газу.

У ході наради було наголошено на підписаних договорах «Білоцерківтепломережі»  та «Білоцерківскої ТЕЦ» із НАК «Нафтогаз України» та «Київолгазом» щодо постачання та транспортування газу. Існуючий борг перед «Київолгазом» буде реструктуризовано та поетапно погашатиметься. 

Заступник міського голови Анатолій Кравець зауважив, що  теплопостачання  розпочнеться у разі, коли середня добова температура зовнішнього повітря протягом трьох діб становитиме 8 С та нижче, як цього вимагають нормативні документи.

У закладах охорони здоров’я, дитячих дошкільних, позашкільних та спортивних установах теплопостачання розпочнеться згідно із заявами керівників  даних установ, як це передбачено рішенням виконавчого комітету, проте таких заяв станом на сьогодні ще не надходило.

Начальник Білоцерківської  філії ПАТ «Київоблгаз» Ігор Савєльєв також запевнив, що установа готова до початку сезону.

Виконком вирішив:

  1. Комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» розпочати  опалювальний період 2020-2021 років для закладів охорони здоров’я, дитячих дошкільних, шкільних, позашкільних та спортивних закладів  від   індивідуальних джерел теплопостачання, згідно із заявами керівників установ.
  2. Рекомендувати іншим виробникам та постачальникам теплової енергії розпочати  опалювальний період 2020-2021 років для закладів охорони здоров’я, дитячих дошкільних, шкільних, позашкільних та спортивних закладів міста згідно із заявами керівників установ.
  3. Опалювальний період  для житлового фонду, інших споживачів міста Біла Церква розпочати  виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації теплових установок і мереж, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами, якщо  протягом  трьох  діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 80 С та нижче.
  4. Підключення споживачів до систем теплопостачання здійснювати при наявності актів готовності до опалювального  періоду та при проведених розрахунках  і  погашенні заборгованості за енергоносії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас