Автозаки з РФ їдуть до кордону з Білоруссю: колони без номерів, люди у чорній формі

Автозаки росгвардії

ЗМІ повідомляють, що частина цих автозаків ідентична транспорту ОМОНу Росгвардії, які зазвичай використовують на масових заходах.

Про це пише група незалежних розслідувачів збройних конфліктів Conflict Intelligence Team (CIT), білоруське опозиційне видання “Наша Ніва”, “Медуза“, “Фонтанка“.

Спершу інформація з’явилася у телеграм-каналі Paris Burns. Там були опубліковані відео з колонами вантажівок з ґратами на вікнах. Частина цих вантажівок ідентичні транспорту ОМОНу Росгвардії, який зазвичай присутній на масових заходах в Санкт-Петербурзі. Примітно, що на машинах відсутні хоч би які маркування (червона смуга з написом “Росгвардія”, синя смуга з написом “Поліція”, напис “ОМОН”, емблеми), а також номерні знаки.

В описі до відео сказано, що вони були зняті в Ленінградській області, а техніка рухається від Санкт-Петербурга на Лугу.

Згодом, цю ж колону автозаків без маркувань і номерів помітив читач “Фонтанки” на тій же дорозі Санкт-Петербург-Псков. За його словами, в цілому назустріч йому проїхали близько 30-40 вантажівок і кілька військових позашляховиків.

“За 4 години на дорозі Псков – СПб зустрів близько 30-40 “Уралів”, що рухаються без номерів. Були ще машини типу “Хаммер”. Частина військового кольору, частина, як у ОМОНу. Всі без номерів. Думаю, їдуть до кордону з Білоруссю”, – розповів він увечері 16 серпня.

За твердженням авторів відео, у машинах колони, що рухалася з Москви, їдуть люди в чорній формі без розпізнавальних знаків. На відео в твіті Максимова присутні координати, які вказують на розв’язку на південь від Смоленська (у 83 кілометрах від кордону з Білоруссю). Знімки в Google Streetview підтверджують місце зйомки.

Поки що невідомо, чи перетнули ці машини кордон із Білоруссю.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

 

Рекомендовано для Вас