Авто стояло поперек дороги, а інші водії обминали його: у Білій Церкві патрульні допомогли чоловіку

водієві стало погано за кермом біла цеква, у білій церкві допомогли водієві

Вчора, 28 вересня, близько 16-ї години, на планшет поліцейських надійшло звернення від небайдужих громадян про те, що в транспортному засобі марки Opel перебуває людина, яка погано почувається.

Як повідомила патрульна поліція Білої Церкви, виклик здійснив підліток, який розповів, що автомобіль стоїть впоперек дороги, а інші водії обминають його, не звертаючи уваги на стан керманича.

Прибувши за вказаною адресою, охоронці порядку виявили на водійському сидінні чоловіка з судомами та порушеннями мови. В додачу до цього, в громадянина була відсутня реакція кінцівок в ліві половині тіла.

Інспектори негайно викликали швидку медичну допомогу, перевірили, чи немає сторонніх предметів в ротовій порожнині водія та слідкували за його пульсом до приїду лікарів.

Патрульні повідомили дружині керманича про те, що трапилось та прибрали автомобіль з проїзної частини, аби він не перешкоджав руху інших ТЗ. А чоловіка наразі шпиталізували до закладу охорони здоров’я з попереднім діагнозом: інсульт.

Шановні громадяни! Не будьте байдужими, не проходьте повз людей, яким потрібна ваша допомога. Від вашого рішення може залежати чиєсь життя.

Рекомендовано для Вас