Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Арсен Мірзоян 4 грудня з великим концертом у Білій Церкві! Буде краса — до мурашок! 
Арсен Мірзоян 4 грудня з великим концертом у Білій Церкві! Буде краса — до мурашок! 
Понеділок 27 Листопада, 2023

Один із найхаризматичніших співаків України Арсен Мірзоян скоро приїде у Білу Церкву.

4 грудня о 19.00 у Палаці культури «Росава» пройде великий концерт у межах туру Україною, що присвячений презентації нового альбому Арсена Мірзояна «Сонце».

Готуйтесь до двох годин відкриттів, здивувань і потужної енергетики, перед якою неможливо встояти!

— Це буде концерт, коли кожна нота зіграна чесно! — обіцяє Арсен Мірзоян.

Глядачів чекає дві години шаленого драйву, справжньої чоловічої лірики, яскравого світлового шоу, фантастичної атмосфери, вражаючих прем’єр і найулюбленіших пісень, які будемо співати усією залою. 

Організатори гарантують: концерт Арсена Мірзояна 100% стане найгучнішою подією цієї зими у Білій Церкві.

«Сталевий голос України», а саме так називають Арсена Мірзояна, давно став символом мужності і романтизму на українській сцені.

Свій перший альбом Арсен Мірзоян презентував у 2011 році. Відтоді він — номінант безлічі музичних премій, його пісні очолюють головні хіт-паради країни, а концерти супроводжуються аншлагами.

У своїх піснях співак відверто ділиться особистими історіями та надихає любити. 

Його красивий тембр та чоловічий шарм не залишають байдужих, глибокі і чесні пісні з чоловічим характером одразу западають у серце, а живі виступи не просто запам’ятовуються, а раз і назавжди полонять, даруючи відчуття приємного шоку і ейфорії.

У Білій Церкві співак виступить зі своєю командою у повному складі, тож дасть максимального драйву і найулюбленіших пісень.

У новій концертній програмі Арсен Мірзоян об’єднав прем’єри та всі свої найкращі хіти, аби глядачі кожну пісню співали всією залою, не стримуючи емоцій і насолоджуючись кожною миттю.

«Вінні-Пух», «Джеральдіна», «Поцілуй», «Ідіоти», «Не Магеллан», «Паперовий сніг», «Королева», «Подружка» — глядачі почують всі улюблені пісні й багато тих, які співак давно не виконував на своїх концертах.

Запрошуйте своїх коханих і друзів та приходьте отримати найсильніші емоції на великому концерті Арсена Мірзояна у Білій Церкві!

4 грудня о 19.00 у Палаці культури «Росава» буде краса — до мурашок, вибух кольорів, світла, сенсів, неймовірної музики і шаленої енергетики!

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://bilatserkva.karabas.com/ua/arsen-mirzoyan-75/order/

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors