Адаптивний карантин продовжили до 31 березня 2022 року – Денис Шмигаль

Адаптивний карантин до 31 березня, адаптивний карантин, адаптивний карантин україна, продовжили карантин україна, продовжили карантин в україні

Кабінет міністрів вирішив продовжити адаптивний карантин в Україні до 31 березня 2022 року.

Про це оголосив сьогодні під час засідання уряду прем’єр Денис Шмигаль.

“Щоб максимально ефективно протидіяти пандемії та захистити здоров’я людей, уряд продовжує адаптивний до 31 березня 2022 року”, – заявив Шмигаль.

За його словами, карантин триватиме, як мінімум, протягом I кварталу наступного року.

“Це означає, що всі правила доступу до публічних місць із COVID-сертифікатами, щодо носіння масок і дотримання дистанції залишаються в силі”, – додав прем’єр.

Новина оновлюється…

“Сьогодні ще дві області виходять із “червоної” зони карантину. У цій зоні залишиться лише вісім регіонів”, — сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він висловив сподівання, що й у цих областях найближчим часом покращиться епідеміологічна ситуація.

“Це допоможе максимально ефективно протидіяти пандемії та захистити здоров’я людей. Усі правила щодо доступу до публічних місць із ковід-сертифікатами, носіння масок та дистанції залишаються в силі”, — зазначив Шмигаль та додав, що понад 40% дорослих українців отримали щеплення проти коронавірусу.

Премʼєр резюмував, що поки в Україні рівень вакцинації серед дорослого населення не досягне 70%, ми маємо продовжувати дотримуватися встановлених карантинних обмежень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас