“Влада має зробити все можливе задля того, аби пацієнти Київської області клінічної лікарні отримували якісні послуги, а персонал клініки працював в зручних умовах і був забезпечений для цього усім необхідним”, – Дмитро Шихненко.
Дмитро Вікторович у своєму інтерв’ю зауважив, що Київська обласна клінічна лікарня потребує негайної допомоги від влади в модернізації медичного обладнання та покращенні умов праці для персоналу.
Кореспондент: Дмитре Вікторовичу, вже декілька років поспіль відділення Київської обласної клінічної лікарні виборють нагороду «Кращі відділення року». Проте, деякі аспекти роботи лікарні досі потребують підтримки. Які кроки Ви вважаєте в цьому напрямку слід зробити першочергово?
Дмитро Шихненко: Я особисто знаю частину працівників Київської обласної клінічної лікарні і можу сказати, що вони працюють професійно та ефективно, постійно впроваджують нові методики лікування. Кваліфікація лікарів відповідає найвищим стандартам у галузі медицини, що дає змогу надавати широкий спектр медичних послуг в необхідному для пацієнтів обсязі. Хоча слід звернути увагу на те, що устаткування далеко не всіх відділень відповідає вимогам сьогодення. Впевнений, що Київській обласній клінічній лікарні слід допомогти із закупівлею високотехнологічного медичного обладнання, адже в умовах викликів, які спричинені розповсюдженням COVID-19, саме від можливості надати своєчасну медичну допомогу часто залежить не лише стан здоров’я, але й життя мешканців Київщини, які звертаються до фахівців цієї установи.
Кореспондент: Статистика говорить про те, що загальна кількість звернень до Київської обласної клінічної лікарні у 2019-му році склала 73000, у понад 13000 випадках виконано оперативне втручання, з року в рік збільшується кількість торакоскопічного лікування. Чим, на Вашу думку, можна допомогти медичному персоналу, аби забезпечити ефективне лікування та допомогу кожному пацієнту?
Дмитро Шихненко: Я та вся команда «Європейської солідарності» у Київській обласній раді будемо працювати над тим, аби відремонтувати та відкрити палати поліпшеного комфорту; збільшити кількість боксів для пацієнтів з інфекційними ускладненнями; відкрити новітні палати післянарокозного сну тощо. Мова йде про те, що влада має зробити все можливе задля того, аби пацієнти Київської області клінічної лікарні отримували якісні послуги, а персонал клініки працював в зручних умовах і був забезпечений для цього усім необхідним – обладнанням, медикаментами, зручним робочим місцем, заробітною платнею, достойною фахівця.
Кореспондент: Дякую за відверту розмову і успіхів Вам та «Європейській солідарності» в усіх починаннях!