Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Надзвичайні події > 80% Київщини без світла, блекаут подекуди може тривати до 23 грудня – Олексій Кулеба, КОВА
80% Київщини без світла, блекаут подекуди може тривати до 23 грудня – Олексій Кулеба, КОВА
Вівторок 20 Грудня, 2022

Внаслідок масштабних пошкоджень енергетичної інфраструктури “Укренерго” застосовує екстрені вимкнення електрики. Без світла перебуває 80% регіону. Найскладніша ситуація в Бучанському, Вишгородському, Обухівському та частково Фастівському районах. Це більше 30 громад.  

Про це повідомив голова Київської ОВА, Олексій Кулеба.

Світло відновлювати почнуть вже від сьогодні. Очікується, що 20 грудня вдасться включити певне обладнання, яке дозволить дещо підвищити рівень надійності живлення, зменшити дефіцит потужності у столичному енерговузлі та заживити більше споживачів.

У деяких районах Київщини на відновлення електропостачання може знадобитися два-три дні. Однак поступово заживлювати споживачів почнуть вже сьогодні, 20 грудня – про це повідомив голова Олексій Кулеба в коментарі “Українським Новинам”.

За словами Кулеби, ситуація з електроенергією в Київській області складна унаслідок російських обстрілів. Ремонтні бригади “Укренерго”, генерації та операторів систем розподілу докладають всіх зусиль для того, щоб покращити енергопостачання.

Пріоритетними для електропостачання є об’єкти критичної інфраструктури – лікарні, об’єкти тепло- та водопостачання.   

Нагадаємо, що три райони області, а саме Обухівський, Вишгородський та Бучанський, частково знеструмлені через нічну російську атаку дронів. Про відсутність електроенергії протягом понад 30 годин поспіль повідомляють мешканці Бучі, Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Клавдієво-Тарасового та інших населених пунктів.

Складна ситуація з електропостачанням залишається і в Києві. Деякі котельні змушені відключатися та вмикатися почергово. Стався збій у роботі метро.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors