Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > 11 доба українського спротиву: війська РФ деморалізовані та зазнають великих втрат (Відео)
11 доба українського спротиву: війська РФ деморалізовані та зазнають великих втрат (Відео)
Неділя 6 Березня, 2022

Втрати лише авіаційної техніки російських окупаційних військ становлять 92 літаків та вертольотів.

Розпочато одинадцяту добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Російські війська деморалізовані та продовжують зазнавати значних втрат в озброєнні, техніці та особовому складі.

Про це йдеться в опублікованій Генштабом Збройних сил України оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 6:00.

“Збройними силами та підрозділами Сил безпеки та оборони України ведуться запеклі бої з утримання визначених рубежів. Противник, зазнаючи втрат, робить постійні спроби щодо ухилення від прямого вогневого контакту з нашими військами”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, угруповання сил оборони веде оборонну операцію в межах Південної, Східної та Північної операційних зон з метою відбиття наступу ударних угруповань збройних сил окупантів, завдання йому максимальних втрат, недопущення вторгнення вглиб, утримання районів території держави та створення сприятливих умов для їх розгрому і відновлення контролю за втраченими територіями, здійснює відбиття ударів засобів повітряного нападу противника.

Водночас угруповання Об’єднаних сил проводить оборонну операцію у східній частині Донецького операційного району. Основні зусилля зосереджено на обороні Маріуполя та нанесенні вогневого ураження переважаючим силам противника.

Інші угруповання проводять оборонну операцію та ведуть оборонні бої на Слобожанському та у східній частині Таврійського напрямків. Зокрема, ЗСУ зупинили колони противника, що намагалися висунутися в бік Дніпропетровщини з боку Балаклії.

За даними Генштабу, на Сіверщині триває операція з оборони Чернігова, а на Волинському напрямку – заходи щодо підготовки всієї смуги оборони у визначеній операційній зоні вздовж державного кордону України.

“На приморському напрямку здійснюється оборона пунктів базування, морських портів на Чорному морі. Так, в Миколаївській області було сплановано та реалізовано захоплення значної кількості броньованої та автомобільної техніки противника”, – повідомили в Генштабі.

На інших напрямках частини та підрозділи ЗСУ проводять стабілізаційну операцію та виконують завдання територіальної оборони з метою недопущення наступальних дій та діяльності диверсійно-розвідувальних груп противника.

Угруповання Повітряних сил ЗСУ зосередило зусилля для відбиття ракетно-авіаційних ударів противника, протиповітряному прикритті важливих (критичних) об’єктів України та угруповань військ. Загалом станом на 6:00 втрати авіаційної техніки російських окупаційних військ становлять 88 літаків та вертольотів.

Зазначається, що деяких ворожих льотчиків, які катапультувались і вижили, знайшли українські воїни. Їм надано медичну допомогу, і вони вже дають свідчення про злочини путінського режиму проти людяності.

“Противник намагається не втратити наступального потенціалу, але в обстановці, що склалася, має великі втрати в озброєнні, техніці та особовому складі. За рахунок супротиву всього українського народу противника деморалізовано. Резерви російських окупантів, що надходять на доукомплектування підрозділів, мають вкрай низький морально-психологічний стан, через обізнаність про реальний стан справ. Ворог продовжує зазнавати втрат”, – наголосили у Генштабі ЗСУ.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors