Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Бізнес > 1000 робочих місць: Mareven Food інвестує 70 млн дол у завод в Білій Церкві
1000 робочих місць: Mareven Food інвестує 70 млн дол у завод в Білій Церкві
Середа 16 Лютого, 2022

Попри напружену ситуацію іноземні інвестори продовжують втілювати свої проєкти в Україні. Зокрема великий в’єтнамо-японський холдинг інвестує 70 млн дол у завод в Білій Церкві.

Як повідомив мер Білої Церкви, Геннадій Дикий, вчора у Києві пройшла офіційна презентація нової інвестиційної програми Mareven Food Holdings в Україні, в рамках якої директор Холдингу, пан Май Ван Мінь розкрив плани щодо намірів реалізувати програму із сукупним бюджетом 70 мільйонів доларів США.

Компанія виготовляє харчі. Уже 10 років її підприємство успішно працює у Білій Церкві і входить у п’ятірку найбільших платників податків у регіоні. Попит на продукцію великий не лише в Україні, але і на іноземних ринках. Тож виробничі лінії будуть розширяти.

Інвестиційний проєкт передбачає будівництво виробничо-логістичного комплексу та розширення продуктової лінійки.

Це буде величезний комплекс зі складами, офісами та центром розробки нової продукції площею 16 га і виробничою потужністю 160 тисяч тонн готової продукції на рік.

У компанії кажуть, що створять майже тисячу нових робочих місць.

Втілити інвестиційний проєкт планують до 2024 року. Продукцію виготовлену в Україну з вітчизняної сировини також експортуватимуть. Нині компанія працює з понад 20 країнами Європи, Близького Сходу та Північної Африки.

“Протягом останніх 10 років компанія інвестувала у виробництво понад 60 мільйонів доларів та створила понад 500 робочих місць. Те, що Mareven Food обрали для інвестицій саме Білу Церкву означає, що у працювати у нас перспективно, зручно та прозоро і ми цим пишаємось.”

додав Геннадій Дикий.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors