За пів року роботи проведено лише одну сесію: депутати ініціювали відставку керівництва Київської облради

Київська обласна рада

Депутати Київської обласної ради ініціюють на найближчій сесії розгляд питання про висловлення недовіри нинішньому керівництву ради – голові Київської облради Олександру Склярову (Слуга народу) та його заступникам Марині Сапожко (ВО “Батьківщина”) та Валерію Ксьонзенку (ОПЗЖ). 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це у Facebook повідомила фракція “За майбутнє” в Київській облраді.

Зазначається, що звернення, яке сьогодні передали до апарату ради, підписали всі депутати фракції “За майбутнє” та депутати фракції “ЄС”.

«Майже за півроку роботи Київської обласної ради VIII скликання було проведено лише одну сесію. Нас обурює, що керівництво КОР блокує роботу в комісіях майже половини депутатського корпусу! Це суттєво впливає на ефективність роботи Київської обласної ради в інтересах мешканців Київщини», – йдеться у зверненні.

Автори звернення заявляють, що через дії керівництва облради ситуація в області погіршується.

«Ми заявляємо, що через нинішнє керівництво обласної ради Київщина опинилася в небезпеці. Це призводить до стагнації економіки в регіоні, подальшого зниження рівня життя та загального занепаду області. Ми вкрай занепокоєні цією ситуацією і вважаємо, що так більше продовжуватися не може», – констатують депутати.

Рекомендовано для Вас