коронавірус біла церква, ковід біла церква, карантин біла церква, смерть від коронавірусу біла церква, померло в білій церкві
Станом на 20 листопада в інфекційному відділенні лікарні №3 знаходиться 120 хворих, у міській лікарні №1 знаходиться 62 хворих. Померла 1 людина.
Загалом за останню добу у Білій Церкві підтвердили 61 новий випадок коронавірусної інфекції, серед них три випадки захворювання серед дітей, – йдеться в повідомленні Київського обласного центру громадського здоров’я.
Як повідомляє пресслужба Білоцерківської міської ради, станом на 20 листопада у інфекційному відділенні лікарні №3 знаходиться 120 хворих, з них у 101 діагноз підтверджено ПЛР, 19 осіб очікують результатів тесту.
У лікарні перебуває 94 білоцерківця: діагноз підтверджено у 79, підозра – у 15 осіб.
За добу до відділення поступило 4 хворих. Виписано з одужанням 7 осіб.
На кисневій підтримці перебуває 82 осіб. На ШВЛ знаходиться 2 особи.
Також у Білоцерківській міській лікарні №1 знаходиться 62 хворих, з них у 44 діагноз підтверджено ПЛР, 18 осіб очікують результатів.
На кисневій підтримці – 30 осіб. За добу до відділення поступило 3 особи. Одужало 2 пацієнти.
На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходиться 777 хворих. Під наглядом сімейних лікарів перебуває 860 контактних осіб.
Померла 1 особа.
Станом на 8-00 20.11.2020 року, за попередню добу в лікарняні заклади області госпіталізована 40 осіб з діагнозом негоспітальна пневмонія, 29 осіб госпіталізовано з ГРВІ, серед яких у 20 захворювання супроводжується пневмонією.
За добу Київським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф здійснено 669 виїздів до пацієнтів. Протягом доби на виїздах працювала 92 бригади екстреної медичної допомоги (з них 16 – лікарських бригад, 76 фельдшерських).
В Україні вперше понад 14 тисяч нових випадків коронавірусу
За минулу добу коронавірус в Україні виявили у 14 575 осіб, зафіксовано 229 летальних випадків, 7845 пацієнтів одужали.
Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я станом на ранок п’ятниці, 20 листопада.
В Україні другий день антирекорд за кількістю нових випадків зараження COVID-19 за добу, днем раніше захворіло 13 357 осіб.
За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1 391), Дніпропетровській (1 174), Київській (1 080), Хмельницькій (805) та Сумській (748) областях.
Загалом з початку пандемії підтвердили більше пів мільйона випадків коронавірусу – 598 085.
Ви доводите світові: українська армія — це армія честі й гідності. Привітання Сергій Наєв опублікував…
24 вересня у одній із соціальних мереж правоохоронці виявили відео, де в місті Біла Церква…
ТОВ «Б.МК» не виконало вимоги Державної екологічної інспекції щодо встановлення очисних споруд та продовжує скид…
«Незалежність — це право дихати вільно, ходити своїми вулицями, говорити своєю мовою. Для українців незалежність…
Навіть перебуваючи поза зоною бойових дій, генерал-лейтенант Сергій Наєв продовжує активно підтримувати підрозділи, які виконують…
«Внутрішня хвороба» Цей тиждень в інформаційному полі присвячений перш за все не зведенням з фронту,…