Українець інсценував власну смерть, щоб отримати 190 млн грн (Відео)

Інсценував смерть

Українець, який отримав польське громадянство, застрахував своє життя на 26 млн злотих (понад 192 млн грн) і вирішив інсценувати свою смерть.

Із заявою про загибель 38-річного сина в страхові компанії Польщі звернулася його мати, повідомляється на сайті польської поліції.

За даними слідства, громадянка України в жовтні 2019 року на території Польщі подала позов у 10 місцевих страхових компаній про компенсацію за смерть сина. Вона надала документи, згідно з якими чоловік потонув на Київському водосховищі у липні під час зіткнення човнів, а його тіло кремували наступного дня.

Правоохоронці з’ясували, що українець уклав договори з компаніями в період із жовтня 2018 року по січень 2019 року. Також вони з’ясували, що вже після нібито смерті чоловік подорожував за кордон за польським паспортом. Зокрема, він побував у Великобританії, Туреччині, на Кіпрі.

Поліція затримала підозрюваного на прикордонному пункті пропуску “Дорогуськ”. Його заарештували на три місяці, а прокуратура пред’явила обвинувачення у шахрайстві в особливо великому розмірі. Українцю загрожує до 10 років в’язниці.

Польські правоохоронці уточнили, що Державне бюро розслідувань України відкрило кримінальне провадження у зв’язку з наданням неправдивих показань матір’ю чоловіка і співробітників, які проводили судово-медичну експертизу.

Відео польської поліції:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас