У Білоцерківському районі складено 69 протоколів та 33 приписи порушникам карантинних вимог

рейди білоцеркивщиною, рейди білоцерківський район, перевірки дотримання карантинних вимог білоцерківщина, порушники карантинних вимог білоцерківський район, порушники карантинних вимог білоцерківщина

Окрім недотримання елементарних протиепідемічних норм, було зафіксовано відсутність сертифікатів як в окремих працівників об’єктів надання послуг, так і у відвідувачів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

За словами правоохоронців, які щоденно здійснювали рейди у населених пунктах всього району, має місце елементарна зневага до карантинних обмежень. Громадяни ігнорують вимоги носіння масок, продавці – рукавичок, не дотримується необхідна дистанція тощо.

Про це повідомляє Білоцерківська районна державна адміністрація.

Як результат, працівники поліції склали 62 протоколи про порушення карантинних вимог. Найбільше минулого тижня їх було виписано у Сквирській громаді – 16, по 10 у Білоцерківській та Тетіївській громадах.

Ще 99 перевірок здійснили спільні мобільні групи, до складу яких входять працівники Нацполіції та Держспоживслужби. Було складено 33 приписи і 7 протоколів.

При огляді закладів торгівлі, побутових та інших послуг, громадського харчування і транспорту було виявлено значне число порушень карантинних обмежень. Окрім недотримання елементарних протиепідемічних норм, було зафіксовано відсутність сертифікатів як в окремих працівників об’єктів надання послуг, так і у відвідувачів.

Окремі жителі нашого району вперто не хочуть вірити у серйозність ситуації, викликаної поширенням коронавірусної інфекції. І не пробуджує їхню свідомість навіть щоденна смертність від ускладнень, спричинених COVID-19.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас