білоцерківська колонія, колонія біла церква
Невиплата понад 420 тис грн заробітної плати засудженим у Білоцерківській виправній колонії: розпочато кримінальне провадження.
Як повідомляє пресслужба прокуратури Київської області, прокуратурою із залученням спеціалістів органів державного контролю організовано комплексні перевірки з питань дотримання прав засуджених.
За результатами яких встановлено, що службовими особами державного підприємства «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України № 35», на якому працевлаштовані засуджені, які відбувають покарання в державній установі «Білоцерківська виправна колонія № 35», грубо порушено законодавство про працю.
Так, держпідприємством не виплачено заробітну плату засудженим за поточний рік, з якої відраховуються кошти на погашення завданих внаслідок вчинення злочинів державі чи потерпілим збитків, на загальну суму понад 420 тис грн.
Реагуючи на вказані порушення, Білоцерківською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом невиплати заробітної плати засудженим за ч. 1 ст. 175 КК України.
Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.
Ви доводите світові: українська армія — це армія честі й гідності. Привітання Сергій Наєв опублікував…
24 вересня у одній із соціальних мереж правоохоронці виявили відео, де в місті Біла Церква…
ТОВ «Б.МК» не виконало вимоги Державної екологічної інспекції щодо встановлення очисних споруд та продовжує скид…
«Незалежність — це право дихати вільно, ходити своїми вулицями, говорити своєю мовою. Для українців незалежність…
Навіть перебуваючи поза зоною бойових дій, генерал-лейтенант Сергій Наєв продовжує активно підтримувати підрозділи, які виконують…
«Внутрішня хвороба» Цей тиждень в інформаційному полі присвячений перш за все не зведенням з фронту,…