Кількість резидентів першої черги Індустріального парку “Біла Церква” за 2022 рік зросте з шести до одинадцяти.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
Холдингова компанія UFuture бізнесмена Василя Хмельницького, що розвиває індустріальний парк (ІП) “Біла Церква”, в межах нової бізнес-стратегії у 2022 році має намір створити два кластери на території першої черги ІП: виробничий та логістичний, які об’єднають 11 об’єктів (на сьогодні – шість), повідомила пресслужба UFuture.
“Холдингова компанія UFuture повідомляє про зміну конфігурації та завершення девелопменту першої черги ІП “Біла Церква”, – зазначається у пресрелізі у понеділок.
Згідно з новою стратегією, компанія переносить виробництво електроустановних систем Plank Electrotechnic на профільні заводи-партнери, а на його місці розміщує потужності німецького виробника автокомпонентів.
У пресслужбі UFuture агентству “Інтерфакс-Україна” повідомили, що поки що компанія не розголошує, який саме виробник автокомпонентів розміститься на місці заводу Plank Electrotechnic.
“На території ІП “Біла Церква” буде розміщено потужності нового німецького виробника, який раніше в Україні не був присутній. Його ім’я зможемо оприлюднити через місяць-два, наразі інформація засекречена умовами договору про нерозголошення”, – пояснили агентству у відповідь на запит.
У пресслужбі також додали, що протягом декількох місяців UFuture очікує інформації від заводів-партнерів, з якими тривають переговори про розміщення виробництва Plank Electrotechniс.
Крім того, у прес-релізі повідомляється, що компанія продає і виводить із реєстру індустріальних парків ділянку площею 22 га у Білій Церкві на вул. Леваневського, 150.
“Новий власник планує побудувати тут сучасне виробництво зі складськими приміщеннями та інженерно-транспортною інфраструктурою, але не працюватиме у форматі індустріального парку”, – уточнюється у пресрелізі.
Пресслужба нагадала, що до початку 2022 року на території ІП “Біла Церква” працюють шість підприємств із переробної та логістичної галузей, а збудовано буде ще п’ять заводів.
“Успішний розвиток нашого першого проммайданчика в Білій Церкві пов’язаний із упровадженням комплексної моделі роботи з потенційними резидентами. Ми будуємо всі об’єкти “під ключ”, а далі – концентруємось на наданні якісної сервісної підтримки, супроводі та консультуванні. Завдяки нашій моделі промислові компанії можуть розпочати виробництво у стислі терміни протягом трьох-шести місяців”, – наводить слова директора ІП “Біла Церква” Андрія Ропіцького пресслужба.
Згідно з повідомленням, у 2022 році UFuture розпочинає реалізацію другої черги проєкту у Білій Церкві площею понад 34 га (на перехресті вулиць Івана Кожедуба та Західний проїзд). Майданчик братиме участь у державній програмі розвитку індустріальних парків.
UFuture – холдингова компанія, яка об’єднує бізнес- та соціальні проєкти Хмельницького. Має диверсифікований портфель активів у сфері нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюють у $550 млн. Загальна капіталізація бізнесів, які вона інвестувала, перевищує $1 млрд.
ТОВ “Індастріал Парк Менеджмент” засноване у 2016 році як керуюча компанія для двох індустріальних парків: “Біла Церква 1” і “Біла Церква 2”. Компанія працює у сфері промислової нерухомості
Загальна площа ІП “Біла Церква”, внесеного до реєстру індустріальних парків у квітні 2018 року, – понад 70 га.
Як повідомлялося, на сьогодні резидентами ІП, зокрема, є завод “Планк електротехнік” – виробник електрофурнітури, “Вірастар” – виробник висотного обладнання, “Юнісет” – виробник електротехнічних щитів і систем автоматизації, логістичний комплекс “Нової пошти” та компанії “Волиця-Агро”.
Завод Plank Electrotechnic, перший резидент ІП “Біла Церква”, розпочав роботу у квітні 2019 року, у його будівництво UFuture інвестувала $2,8 млн.
Дефібрилятор він викрав зі станції столичного метрополітену «Університеті». Про це розповіли у поліції. Крадій дочекався прибуття…
“Ділки” закопували небезпечні речовини у землю під виглядом надання послуг з вивезення та утилізації відходів. …
Управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради Київської області 4 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ…
Рішенням депутатів Білоцерківської міської ради було виділено 3 млн 227, 8 тис грн на будівництво…
Вихованець ДЮСШ "Богатир" ШЕРЕХОРА Дмитро зайняв 🥉місце із загальним результатом 637,5 кг ( присідання -…
З 22 жовтня у Білій Церкві розпочнуть процедуру включення систем опалення житлового фонду Відповідне рішення…