У Білій Церкві штрафуватимуть лише злісних порушників карантину

біла церква карантин

11 квітня мер Білої Церкви вчергове повідомив про хворих на COVID-19 в Білоцерківській лікарні №3 та розповів, чого саме стосуватимуться жорсткі карантинні заходи на вихідних та Великдень.

Станом на 10 квітня 2020 року у міській лікарні №3 знаходяться 12 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 та двоє ще очікують результатів з лабораторії. На контролі сімейних лікарів знаходиться 122 особи, які перебували в контакті з хворими, або нещодавно повернулися з-за кордону.

У зв’язку з тим, що зростає кількість хворих на коронавірус, в Білій Церкві запровадять додаткові обмежувальні заходи. Рішення про підсилення карантину прийняла Київська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Коли буде діяти підсилений карантин у Білій Церкві (коли буде обмежено пересування і перебування людей в громадських місцях ):

  • З 13.00 суботи 11 квітня до 6.00 понеділка 13 квітня 2020;
  • З  13.00 суботи 18 квітня  до 6.00 вівторка 21 квітня.

Геннадій Дикий:

Штрафні санкції будуть застосовуватись виключно до злісних порушників. Це стосується місць відпочинку з шашликами, з вживанням алкогольних напоїв, також це особливо стосується тих, хто сьогодні здійснює несанкціоновану торгівлю харчовими продуктами в прибудинкових територіях, місцях, які для цього не встановлені.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас