24 січня у Білій Церкві відбулася зустріч міського голови Геннадія Дикого із представниками Європейського інвестиційного банку, координаторами проєкту “Міський громадський транспорт ІІ” у Білоцерківській міській територіальній громаді.
18 листопада 2021 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди “Міський громадський транспорт України ІІ”.
У рамках даної угоди передбачено надання Україні позики у розмірі 200 млн євро. Дані кошти буде спрямовано на придбання нових автобусів, тролейбусів, трамваїв та вагонів метро. Окрім того, у рамках реалізації проекту передбачається будівництво та модернізація трамвайних і тролейбусних ліній та інші роботи у містах Черкаси, Біла Церква, Кам’янське, Дніпро, Львів, Кременчук та Запоріжжя. Кошти для закупівлі рухомого складу міського громадського транспорту буде розподілено серед міст України, які стали учасниками даного проекту, серед яких і Біла Церква.
Тож цього дня у приміщенні Білоцерківської міської ради відбулося обговорення реалізації даного проєкту на території Білоцерківської МТГ.
Даним проєктом передбачена закупівля рухомого складу тролейбусів на суму 6,5 млн євро, ремонт контактної мережі – 1,5 млн євро. Таким чином планується закупити 30 тролейбусів з яких 18 на заміну старим і 12 – додаткове доукомплектування рухомого складу КП БМР “Тролейбусне управління”. Таким чином на маршрути міста зможуть вийти 37 тролейбусів.
Керівник проєкту “Міський громадський транспорт” Іштван Хайцингер поінформував присутніх, що Європейський інвестиційний банк – це найбільший у світі мультинаціональний державний заклад, а Україна є найбільшим позикоотримувачем поза межами Європейського союзу. Також пан Іштван наголосив, що їхня ціль – це допомогти містам України у розвитку місцевого “зеленого” транспорту.
У ході заходу міський голова Геннадій Дикий заявив: «Ми зацікавлені у якісному транспорті, доступній можливості його ремонту та обслуговування. Зараз у нашому місті зростає кількість приватного транспорту, який забруднює навколишнє середовище та завантажує транспортні артерії міста. Тому ми робимо якісні пішохідні алеї, розвиваємо культуру велотранспорту, і намагаємося зробити громадський транспорт таким, щоб у ньому було зручно і комфортно переміщатися містом».
У обговоренні також брали участь фінансовий консультант проєкту “Міський громадський транспорт” Герве Гуенассія, технічний консультант проєкту Бернард Семерія, експерти проєкту “Міський громадський транспорт” Оксана Гуриненко та Оксана Затворницька.
Також під час заходу присутні обговорили можливість створення безстанційних пунктів прокату велосипедів на базі комунального підприємства Білоцерківської міської ради.
У заході взяли участь: заступник міського голови Руслан Руденко, начальник управління економіки міської ради Юлія Земецька, директор КП БМР “Тролейбусне управління” Володимир Вахній та директор КП БМР “Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви” Олександр Прилуцький.
Дефібрилятор він викрав зі станції столичного метрополітену «Університеті». Про це розповіли у поліції. Крадій дочекався прибуття…
“Ділки” закопували небезпечні речовини у землю під виглядом надання послуг з вивезення та утилізації відходів. …
Управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради Київської області 4 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ…
Рішенням депутатів Білоцерківської міської ради було виділено 3 млн 227, 8 тис грн на будівництво…
Вихованець ДЮСШ "Богатир" ШЕРЕХОРА Дмитро зайняв 🥉місце із загальним результатом 637,5 кг ( присідання -…
З 22 жовтня у Білій Церкві розпочнуть процедуру включення систем опалення житлового фонду Відповідне рішення…