У Білій Церкві повістився хлопець
Подія сталася ввечері 27 липня.
Про це повідомляє БЕЗ ТАБУ з посиланням на правоохоронців.
17-річний хлопець повісився в квартирі, в якій мешкав, знайшов його родич.
Зі слів рідних, хлопчина перебував у депресивному стані, в родині були конфлікти, але нічого не передбачало такої трагедії.
Хлопець жив з матір’ю, батько пішов з сім’ї у 2014 році. Він важко сприймав конфлікти. В цей день підліток став свідком чергової сварки між його матір’ю та бабусею.
1 місяць тому в нього був День народження.
Посмертної записки не залишив.
Мотиви вчинення самогубства встановлюються.
Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) з додатковою позначкою “самогубство”.
Цікавтеся життям ваших дітей та особливу увагу зверніть на незвичні зміни в поведінці дитини:
1. Зміни емоційного стану. Підліток може почати «вибухати» через дрібниці або, навпаки, втрачати інтерес до колишніх радощів життя. Можуть виникнути тривожні стани, безпричинні, на перший погляд, сльози або агресія.
2. Порушення сну. З’являються труднощі засинання, поверхневий сон, сонливість і слабкість протягом дня. Увага дітей також стає більш розсіяною, що може відбитися на навчанні.
3. Розмови дитини про самогубство, акцентування уваги на епізодах суїцидів у фільмах, новинах. Підліток може почати писати депресивно забарвлені вірші або малювати такі ж малюнки.
4. Наявність форумів або груп в соціальних мережах, які обговорюють самогубства. Підлітки, перебуваючи у вкрай пригніченому стані, самі шукають такі групи і, на жаль, знаходять, незважаючи на активну боротьбу правоохоронців.
5. Зниження в підлітка інтересу до свого зовнішнього вигляду, негативні висловлювання на власну адресу. Людина, яка задумала покінчити життя самогубством, може перестати стежити за собою, забуває вчасно поїсти або їсть без апетиту улюблені раніше страви. Може нехтувати правилами гігієни, яких раніше завжди дотримувалася.
6. Зміна кола спілкування. Підліток починає відгороджуватися від друзів, надавати перевагу віртуальному спілкуванню або може взагалі ні з ким не спілкуватися.
7. Дарування улюблених і найбільш цінних особистих речей (одяг, іграшки, прикраси). Це — дуже тривожний сигнал, під яким ховається невисловлене прохання про допомогу, крик про те, що в душі — дуже серйозна травма.
Національна “гаряча лінія” – для дітей та про дітей 0 800 500 225
“Гарячі лінії” допомоги, які допомагають людям справлятися з емоційними проблемами:
“Ла Страда-Україна” 0 800 500 335 або 386 (з мобільного)
Лінія психологічної допомоги для учасників АТО та членів їх сімей – 0 800 505 085
Майже 211 мільйонів гривень — це не просто цифра. Це ударна сила в небі. Це…
"Несподівана зустріч із генералом Сергієм Наєвим, який останнім часом привертає багато уваги. Радий побачити генерала…
Сергій Наєв: "Сьогодні День Українського Добровольця! Тут, на передовій, серед людей, які добровільно обрали шлях…
5 березня 2025 року під час здійснення заходів контролю за дотриманням природоохоронного законодавства інспектори Державної…
Генерал-лейтенант Сергій Наєв здійснив робочий візит до 1-го танкового батальйону 5-ї окремої важкої механізованої бригади.…
Сьогодні ми згадуємо день, який залишив рану в серці кожного з нас. День, коли ворожі…