Охоронці Зеленського силою відтіснили від нього журналістів, постраждав кореспондент

У Києві на iForum 23 травня охорона президента Володимира Зеленського силою відтіснила від нього журналістів, які намагалися поставити питання главі державі, унаслідок чого постраждав кореспондент Liga.net Юрій Смирнов.

Про це журналіст повідомив у коментарі «Детектору медіа».

«Співробітники УДО (Управління державної охорони) як завжди дуже “сумлінно” виконували свою роботу і розпихували усіх, хто був на їх шляху. Я, нажаль, попав на їх шлях. Вони активно відсували мене від президента, не соромлячись використовувати руки», – повідомив він.

Водночас він наголосив, що це було не побиття.

«Насильством – це назвати важко, але, звичайно, як журналісту, який хотів задати питання спікеру, дуже неприємно», – додав кореспондент LIGA.net.

Крім того, він зазначив, що до поліції звертатися не планує.

Виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк, своєю чергою, закликала до оперативного розслідування цього інциденту.

«Охоронець президента Зеленського побив журналіста Ліги. На iForumi. Що не день, то шок від “нової влади”. Вимагаємо оперативного розслідування і покарання винного, а також вибачення від Зеленського», – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомляє Liga.net, новобраний президент прийшов на iForum в оточенні десятка працівників УДО. Коли журналісти намагалися поставити питання Володимиру Зеленському, він не зупинявся і не відповідав їм. Водночас він погоджувався робити селфі.

«Журналіст Liga.net намагався пробитися ближче до президента, щоб задати питання про кадрові рішення Зеленського, але численні бодігарди постійно відтісняли його із застосуванням сили. В результаті кореспондент тричі отримав в живіт ліктем і пішов з відтоптаними ногами», – йдеться в повідомленні.

Рекомендовано для Вас