Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Важкоатлети з Білої Церкви стали золотими та бронзовими призерами Кубку України з важкої атлетики
Важкоатлети з Білої Церкви стали золотими та бронзовими призерами Кубку України з важкої атлетики
Понеділок 15 Листопада, 2021

З 6 по 13 листопада 2021 року в м. Коломия, Івано-Франківської області проходив Кубок України з важкої атлетики пам’яті Олімпійського чемпіона І.Рибака. До участі у чемпіонаті було заявлено 97 найсильніших важкоатлетів з усіх куточків України.

Про це повідомила Федерація важкої атлетики м.Біла Церква .

Важкоатлетична команда м. Біла Церква під керівництвом братів Ковальчуків отримала феєричні результати на цьогорічних змаганнях.

Володарями Кубка України стали Росінська Євгенія та Тищенко Андрій. Бронзовими призерами стали Никоненко Ангеліна, Борисенко Валентина, Рясько Віталій, Лакиза Денис та Фіялко Андрій.

Вітаємо спортсменів та тренерів з хорошими результатами.