В Білій Церкві слідчі вилучили у чоловіка амфетамін та нарколабораторію

біла церква нарколабораторія, наркотики біла церква, амфетамін біла церква, поліція білоцерківщини

Раніше 31-річний чоловік мав проблеми з законом за збут та виготовлення наркотичних засобів.

Сьогодні, 20 лютого, за отриманою працівниками кримінальної поліції інформацією, слідчі провели санкціонований обшук в одній з кімнат гуртожитку в Білій Церкві.

Як повідомила поліція Білоцерківщини, 31-річний чоловік, який в минулому вже мав проблеми з законом за збут та виготовлення наркотичних засобів, вирішив поновити свою незаконну діяльність. За місцем проживання зловмисника слідчі виявили фасовані пакети з амфетаміном, пристрої, колби, а також “рецепти” виготовлення наркотичних засобів, які той зберігав у власній кімнаті. В найкоротший термін поліцейські направлять вилучене для проведення відповідної експертизи.

Наразі слідчі Білоцерківського районного управління поліції за фактом незаконного зберігання наркотичних речовин відкрили кримінальне провадження за ст.309 Кримінального кодексу України.

В подальшому, під час досудового розслідування, за процесуальним керівництвом Білоцерківської місцевої прокуратури працівники поліції приймуть рішення щодо остаточної кваліфікації та повідомлення зловмиснику про підозру.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас