Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Старший лейтенант поліції Білої Церкви Володимир Киц посів 1 місце на чемпіонаті України з легкої атлетики
Старший лейтенант поліції Білої Церкви Володимир Киц посів 1 місце на чемпіонаті України з легкої атлетики
Вівторок 4 Лютого, 2020

Правоохоронець Білоцерківщини Володимир Киц «Майстер спорту України», член збірної України, завоював першість у бігу на дистанції 3000 метрів.

Всеукраїнські змагання днями відбувся у м. Суми. Загалом у чемпіонаті взяли участь 400 спортсменів у складі 25 команд.

Цього разу предаставники Київської обласної організації ФСТ «Динамо» отримали дві золоті, три срібні  та бронзову медалі.

Поліція Київщини пишається черговим значним спортивним досягненням наших співробітників! Щиро вітаємо Володимира із перемогою та бажаємо подальших блискучих успіхів!

Володимир Киц – старший лейтенант поліції, інспектор ювенальної поліції Білоцерківського відділу поліції, майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України, учасник чемпіонатів та кубків Європи, переможець багатьох міжнародних змагань. Числиться в штаті збірної України з 2006 року.