Нова пошта підвищує тарифи на доставку і пакування

Нова пошта підвищує тарифи на доставку і пакування

З 20 березня здорожчають послуги доставки та пакування Нової пошти. Зокрема, тариф на базові послуги доставки підвищать на 5 гривень, а тариф на пакування – на 1-6 гривень.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Вводяться наступні оновлення:

• Відміняється додаткова плата за ручну обробку при відправці посилок розміром від 70 см по одній зі сторін відправлення за умови пакування згідно з правилами пакування Нової пошти. Тепер такі посилки будуть доставлятися за базовим тарифом, головне – щоб вони були упаковані в коробку, гофрокартон або на пласку основу.

• Тариф на базові послуги доставки підвищується на 5 грн.

• Тариф на упаковку підвищується на 1-6 грн.

«Розуміючи всю складність економічної ситуації, пов’язаної з пандемією та карантинними обмеженнями, Нова пошта тривалий час свідомо не підвищувала тарифи. Ми працювали на межі можливостей і допомагали країні боротися з ковідом, купуючи медичне обладнання та засоби захисту для лікарень. Але ми вимушені зробити незначне підвищення тарифів у зв’язку зі зростанням цін на пальне, комунальні послуги, інфляцією тощо», – пояснюють у компанії.

Також Нова пошта скасовує додаткову плату за ручну обробку при відправці посилок розміром від 70 сантиметрів за умови пакування згідно з правилами Нової пошти. Тепер такі посилки доставлятимуть за базовим тарифом, головне – щоб вони були упаковані в коробку, гофрокартон або на пласку основу.

Одночасно Нова пошта запроваджує можливість автоматичного списання грошей за доставку. Ті, хто користується мобільним застосунком Нової пошти, можуть налаштувати функцію, з якою з картки автоматично зніматимуть гроші за доставку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас