Мінометники напоготові: щоденні вдосконалення індивідуальної підготовки та тренування у складі розрахунків (Відео)

Мінометні підрозділи

Мінометні підрозділи зі складу угрупування військ, яке підпорядковане Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, щодня вдосконалюють індивідуальну підготовку та тренуються діяти у складі розрахунків.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

В ході практичних занять, на одному із полігонів Херсонщини, українські військовослужбовці зосереджено відпрацьовують і доводять до автоматизму кожну деталь, — зазначив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Мінометні розрахунки відпрацьовують здійснення маршу, розгортання, підготовку вихідних даних для стрільби, а також переміщення на інші позиції після виконання вогневих завдань задля артилерійської підтримки загальновійськових підрозділів.

За словами командувача, у роботі розрахунку необхідна максимальна злагодженість, щоб усі працювали, як один єдиний механізм, адже у бойових умовах ворог досить швидко вираховує позиції, з яких ведеться вогонь, тому швидкісь відпрцювання нормативу — є одним з основних завдань.

— Навчальні нормативи виконувалися з урахуванням часу і досвіду, отриманого під час ведення бойових дій в районі проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. Розрахунки мінометних підрозділів повністю виконали поставлені навчальні завдання і показали належний рівень індивідуальної та групової підготовки, — підсумував генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Відео з телеграм-канала офіцера ЗСУ Анатолія Штефана.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас