Екологічне лихо в Узині: цукровий завод призупинить роботу (Відео)

25 червня в Узині відбувся мітинг проти смороду. Жителі міста вже не вперше виходять на вулиці міста з вимогою припинити отруювати місто викидами місцевих підприємств. Стверджують, що це випаровування отруйних речовин від діяльності біоетанолу підприємством “Узинський цукровий комбінат”. Він під тиском обурення люду припинив роботу. На який термін невідомо.

Говорять про подібну діяльність місцевого свинокомплексу, двох м’ясопереробних підприємств.

На питання місцевих жителів відповідав заступник Узинського міського голови Станіслав Коваленко та представники свинокомплексу. Спілкувався із місцевими жителями кандидат у депутати по 92-му округу Харута та представник ЗЕ команди області Валерій Колюх.

На сайті Президента створили петицію проти забруднення довкілля. Зібрали всього 844 підписи. до завершення лишилося 78 днів.

П’ятьма днями раніше в Узині проводилася перевірка смердючих підприємств. Першим перевірку мав пройти “Узин Агро Інвест”. Але держперевірку не допустили. Буцімто на місці не було директора та заступників.

Узинчани обурились, бо не перевірили ні цукровий комбінат, ні Антонівський м’ясокомбінат. Місцеві вважають, що саме вони найбільше забруднюють повітря.

На початку липня запланований наступний мітинг.

  •   

Рекомендовано для Вас