Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > “Білий Барс” вдруге за тиждень феєрично перемагає лідерів чемпіонату УХЛ
“Білий Барс” вдруге за тиждень феєрично перемагає лідерів чемпіонату УХЛ
Неділя 26 Січня, 2020

Білоцерківський хокейний клуб “Білий Барс” оформив суху перемогу над “Кременчуком” у заключному поєдинку 31-го туру чемпіонату Української хокейної ліги.

Воротар білоцерківців Кирило Кучер оформив шатаут, Роман Благий – відзначився дублем.

Команди не забивали майже 55 хвилин матчу, і лише в наприкінці зустрічі підопічні Костянтина Буценка змогли відкрити рахунок. Точним кидком з середньої дистанції В’ячеслава Новицького переграв кращий снайпер білоцерківців Роман Благий (16 + 9).

Гості спробували зрівняти рахунок, знявши воротаря за півтори хвилини до кінця матчу, але в контратаці тому ж Благому вдалося відправити шайбу в порожні ворота – 2:0. Шатаут в матчі оформив Кирило Кучер.

«Білий Барс» – «Кременчук» – 2:0 (0:0, 00, 2:0)