БілоцерківВода встановила новий тариф на воду: білоцерківці платитимуть більше

тариф на воду біла церква, білоцерківвода, вода біла церква, ціна на воду

З січня 2021 року для ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», як і для всіх водоканалів України, було встановлено нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Про це повідомило ТОВ “БілоцерківВода” на своєму сайті.

Новий тариф на водопостачання:

  • на централізоване водопостачання:

    – споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 4,23 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

    – споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 12,64 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);
  • на централізоване водовідведення – 15,90 за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

Відтак, білоцерківцям доведеться платити за воду більше.

Білоцерківвода:

Якби наше підприємство залишилося на старому тарифі, то довелося б звільнити майже 150 працівників, а це б вплинуло на якість надання послуг: своєчасне обслуговування мереж та устаткування, вчасне й швидке усунення аварій та проведення ремонтних робіт на мережах. Крім того, довелось би  перейти на погодинну подачу води на місто. Все ж таки краще жити в комфортних умовах й мати безперебійне водопостачання та водовідведення в Білій Церкві.

Цього року, головні фактори підвищення тарифів – це зростання цін на електроенергію, на паливо (природний газ) та покупну теплову енергію, підвищення рівня мінімальної заробітної плати. Це дало поштовх для подорожчання чинників, які впливають на ріст тарифів й призвело до здорожчання усього спектру комунальних послуг для населення.

Вартість електроенергії займає до 40% в собівартості послуг з водопостачання і водовідведення. А оскільки вартість електроенергії в тарифі один з найбільших чинників, то це і призвело до збільшення собівартості послуг з водопостачання та водовідведення. Вартість електроенергії для водоканалів в Україні – на рівні таких країн як Франції, Австрії, Німеччина, але при цьому тариф на воду в шість разів менше, ніж у Європі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас