Коронавірусний рекорд в Україні – 8 312 нових заражень, у Білій Церкві підтвердили 30 (30 жовтня)

Станом на 30 жовтня в інфекційному відділенні лікарні №3 знаходиться 124 хворих, у міській лікарні №1 знаходиться 61 хворий. Померло дві особи. Білоцерківська районна лікарня статистику не подає.

Загалом за останню добу у Білій Церкві підтвердили 30 нових випадків коронавірусної інфекції, серед хворих одна дитина, – йдеться в повідомленні Київського обласного центру громадського здоров’я.

Як повідомляє пресслужба Білоїцерківської міської ради, у інфекційному відділенні лікарні №3 знаходиться 124 хворих, з них у 98 діагноз підтверджено ПЛР, 26 осіб очікують результатів тесту. 

У лікарні перебуває 91 білоцерківців: діагноз підтверджено у 66, підозра – у 25 осіб.

За добу до відділення поступило 11 хворих. Одужало 6 осіб.

На кисневій підтримці перебуває 71 особа. 

Також у Білоцерківській міській лікарні №1 знаходиться 61 хворий, з них у 44 діагноз підтверджено ПЛР, 17 осіб очікує результатів. 

На кисневій підтримці – 32 особи. 

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходиться 633 хворих. Під наглядом сімейних лікарів перебуває 1301 контактна особа.

На жаль, на сьогодні ми маємо ще втрати від COVID-19: померло 2 особи – мешканці Білої Церкви.

Станом на 8:00 30.10.2020 року, за попередню добу в лікарняні заклади Київської області госпіталізовано 31 особа з діагнозом негоспітальна пневмонія, 19 осіб госпіталізовано з ГРВІ, серед яких у 11 захворювання супроводжується пневмонією.

За добу Київським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф здійснено 527 виїзди до пацієнтів. Протягом доби на виїздах працювала 93 бригади екстреної медичної допомоги (з них 12 – лікарських бригад, 81 фельдшерська).

Останньої доби коронавірус підтвердили у 8312 українців. Від ускладнень коронавірусу протягом доби померли 173 людини.

В Україні останньої доби виявили 8312 нових випадків інфікування коронавірусом. Про це свідчать дані Ради національної безпеки та оборони України.

З початку пандемії коронавірусом в Україні заразилися 378 729 осіб, з них 7041 особа померла (173 останньої доби), 155 026 (+3394) – одужали. Продовжують хворіти 216 662 українців.

admin

Recent Posts

Вчитель з Білої Церкви став героєм статті The New York Times

Американське видання The New York Times опублікувало статтю про українського вчителя історії Віталія Дрібницю з…

5 днів ago

Сергій Наєв: Ворог знову зазнав краху на Новопавлівському напрямку, ЗСУ нищать техніку й штурмові колони

Генерал-лейтенант Сергій Наєв доповів про надзвичайно напружену ситуацію на Новопавлівському та Покровському напрямках. Попри шалені…

6 днів ago

Сергій Наєв привітав українських воїнів з Днем піхоти

6 травня в Україні відзначають День піхоти — свято тих, хто щодня тримає рубежі, захищаючи…

2 тижні ago

Генерал Наєв у свій день народження відвідав стабілізаційний пункт та передав допомогу

У свій день народження Сергій Наєв продовжує боротьбу за життя побратимів 55 — не просто…

3 тижні ago

ТГр Вугледар: ворог намагався атакувати с. Богатир – знищено 40 ворожих піхотинців та техніку (Відео)

У тактичній групі «Вугледар» розповіли про знищення 15 мотоциклів 15, ураження 9 автомобілів та 40…

4 тижні ago

Сергій Наєв привітав українців з Великоднем та показав, як воїнам доставили паски туди, де точаться найзапекліші бої

Відео доставки в великодніх пасок дроном безпосередньо в окопи, освячених Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї…

1 місяць ago