КОДА: кошти на реконструкцію Будинку культури ГТВ будуть враховані до обласного бюджету на 2021 рік

Департамент освіти і науки КОДА повідомив, що кошти на реконструкцію Будинку культури заводу ГТВ будуть враховані до проекту обласного бюджету на 2021 рік.

Про відповідне рішення повідомила Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви.

Департаменту освіти і науки КОДА про те, що пропозиції на виділення коштів для проведення подальших внутрішніх ремонтно-будівельних робіт, утеплення фасадів, капітального ремонту системи водопостачання та електрозабезпечення будуть враховані до проекту обласного бюджету на 2021 рік!

Колишній Будинок культури заводу ГТВ може отримати “друге дихання” і стати Міським Палацом Культури, знову працювати для потреб дитячих та юнацьких колективів, приймати та проводити обласні, районні та міські фестивалі, конкурси, культурно-масові заходи, концерти та економічні форуми, дати натхнення та початок творчому шляху артистам та музичним виконавцям, як і 30-ть років тому.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року Агенція анонсувала початок роботи над проєктом “Міський Палац Культури” на базі колишнього Палацу культури заводу ГТВ та результатом цього стала ініціатива депутата Білоцерківської міської ради Володимира Бабенка підготувати звернення до Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації (Рішення БМР № 4471-81-VII від 31 жовтня 2019 року).

Дана будівля знаходиться на балансі КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” і підпорядковується Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас