“Герої живі, поки жива пам’ять про них”, – Сергій Наєв

Сергій Наєв

29 серпня командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв вшанував пам’ять захисників України.

Про це повідомляє у Facebook служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

“Герої живі, поки жива пам’ять про них. Своїм внеском вони дозволили Україні залишатися вільною і продовжувати боротися з російським окупантом”, – наголосив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначив командувач, ми маємо схилити голову перед всіма українськими воїнами, що віддали життя, самовіддано обороняючи нашу землю. І, це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам.

“День пам’яті захисників України, що загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни, 29 серпня ми відзначаємо не випадково”, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся прорив української групи військ з російського оточення, проявився масовий героїзм та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Ті трагічні події війни розгорталися саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами, сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому символом Дня пам’яті став сонях.

“Для кожного із загиблих воїнів, Україна була сонцем в душі, яке зігрівало і надихало захищати свій дім. Тому сонях пам’яті – це ще й символ історичної мужності українських воїнів. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов’язково проросте”, – зауважив генерал-лейтенант.

Офіцери Командування об’єднаних сил Збройних Сил України на чолі з командувачем генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим поклали квіти до Стіни пам’яті загиблих за Україну.

Стіна пам’яті полеглих за Україну – стіна Михайлівського Золотоверхого монастиря вздовж вулиці Трьохсвятительської неподалік Михайлівської площі. На ній розміщено пласкі металеві конструкції зі світлинами та коротким життєписом військовослужбовців та представників українських силових структур, українських добровольців, волонтерів, які загинули, захищаючи Україну під час російсько-української війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас