Депутати Київоблради зібралися, щоб звільнити голову Склярова, у залі вимкнули світло (Відео)

Звільнення склярова

У приміщення Київської обласної державної адміністрації відбулося таємне голосування за звільнення голови Київської обласної ради Олександра Склярова (Слуга народу). Сесія триває зі складнощами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Голова Київської обласної ради Олександр Скляров зранку відмовився відчиняти сесійну залу для проведення засідання. Виявляється, напередодні в облраді поміняли замки. Керівник фракції “Слуга народу” Олександр Поляруш попросив голову ради відкрити зал. Олександр Скляров відмовив з формулюванням, що зараз “страсний тиждень”.

В результаті три фракції “За майбутнє”, “Євросолідарність” та “Слуга народу” зібрались на засідання у кіноконцертному залі. Саме в цьому залі проходило перше засідання облради незалежної України. Кількість зареєстрованих депутатів – 60 депутатів з 84

Коли посадовці все ж почали роботу вимкнулося світло, але не зважаючи на всі перепони, вони продовжують працювати в темноті.

Зазначається, що депутати ініціюватимуть також звільнення заступників Склярова. Сам голова облради начебто збирається ігнорувати проведення сесії.

На своєму сайті “Чесно” також повідомляє, що Скляров – протеже колишнього голови обласного осередку “Слуги народу” Олександра Дубінського. Нині за його зняття з посади начебто виступають щонайменше 22 депутати цієї політсили. Скляров же нібито вже кілька разів переносив подібні сесії, щоб уникнути звільнення.

Відставку чинного голови облради підтримали 59 депутатів з 60 присутніх. Також проголосували за відставку заступників Склярова  – Марини Сапожко і Валерія Ксьонзенка.

Підрахунок голосів за звільнення голови Київоблради Склярова.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас