Світові лідери виробництва ліків із плазми крові об’єднали зусилля задля прискорення розробки і виробництва гіперімунного імуноглобуліну. Призначення препарату — лікування пацієнтів із ускладненим перебігом COVID-19.
Фармацевтична компанія Biopharma приєдналася до міжнародного альянсу з розробки та виробництва гіперімунного імуноглобуліну для лікування COVID-19, до якого увійшли світові лідери виробництва ліків із плазми крові.
Як повідомляється в прес-релізі компанії, з ініціативою спільних дій виступили компанії CSL Behring (США) і Takeda (Японія). До них уже приєдналися Biotest (Німеччина), BPL (Велика Британія), LFB (Франція) й Octapharma (Швейцарія).
Альянс дасть змогу об’єднати зусилля провідних фахівців галузі з різних частин світу для розробки надійного й ефективного способу для лікування хворих на COVID-19.
“Немає жодного сумніву, що результатом спільних дій стане значний прорив у боротьбі з пандемією. Biopharma готова приєднатися до об’єднання і використовувати свої технології та ресурси для розробки, клінічних досліджень і виробництва препарату”, – наведено в прес-релізі слова президента компанії Biopharma Костянтина Єфименка.
Передбачається, що для розробки гіперімунної терапії потрібне донорство плазми крові багатьма пацієнтами, які повністю одужали від COVID-19. У крові таких людей уже містяться антитіла, здатні боротися з новим коронавірусом. Із зібраної плазми буде виготовлено препарат із високим вмістом антитіл до COVID-19.
“У зв’язку з цим Biopharma звертається до активного громадянського суспільства із закликом сприяти розвитку донорства плазми”, – наголошує компанія.
Biopharma – українська біотехнологічна компанія, єдиний завод у Східній Європі, який має сучасні технології, виробляє і розробляє препарати з донорської плазми вже майже 50 років.
Компанія зосереджена на забезпеченні ліками України та за контрактним принципом поставляє свою продукцію до більше ніж 30 країн світу. Восени 2019 року Biopharma перенесла своє виробництво до нового науково-виробничого комплексу в Білій Церкві.
Компанія розвиває мережу власних плазмацентрів. Нині вони працюють у Сумах, Шостці, Конотопі, Черкасах, Дніпрі та Харкові.
Відеосюжет телеканалу Крокус:
Генерал-лейтенант Сергій Наєв завершив каденцію на посаді командира тактичної групи "Вугледар". Він розповів, що за…
Генерал-лейтенант Сергій Наєв звітує про досягнення тактичної групи «Вугледар»: передані антидронові сітки, медичний транспорт і…
У наших штурмах не беруть участі непідготовлені. Ми не воюємо заради звітності чи галочки у…
Розпочато один із наймасштабніших обмінів з початку повномасштабного вторгнення — у форматі 1000 на 1000.…
Американське видання The New York Times опублікувало статтю про українського вчителя історії Віталія Дрібницю з…
Генерал-лейтенант Сергій Наєв доповів про надзвичайно напружену ситуацію на Новопавлівському та Покровському напрямках. Попри шалені…