Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Білоцерківські важкоатлети – переможці та призери Чемпіонату України з важкої атлетики
Білоцерківські важкоатлети – переможці та призери Чемпіонату України з важкої атлетики
Понеділок 25 Жовтня, 2021

З 18 по 23 жовтня в с.Поляна проходив Чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР та УОР. Федерація важкої атлетики м. Біла Церква вітає переможців, призерів та учасників змагань.

Про це повідомляє Федерація важкої атлетики м.Біла Церква.

Першу сходинку п’єдесталу зайняла Росінська Євгенія з фантастичним результатом 198 кг. Вона встановила рекорд України в поштовху (114 кг)

Бронзовими призерами стали:

• Борисенко Валентина (у ваговій категорії до 45 кг) з результатом 100 кг (45+55).
  • Шевчук Анастасія з результатом 91кг (45+46).
  • Никоненко Ангеліна у категорії +87 кг з результатом 103 кг (43+57).

Серед хлопців бронзовим призером у сумі двоборства став Ковальчук Остап у категорії до 61 кг з результатом 195 кг (88+107).

Також у цій категорії виборов бронзу в ривку Рясько Віталій з результатом 89 кг, та в поштовху фінішував з результатом 104 кг.

В змаганнях також прийняли участь Лахтадир Каріна (7 місце), Федотова Регіна (10 місце), Гордієнко Олександра (7 місце), Касько Марія (8 місце), Лакіза Денис (16 місце), Вечеря Олександр (21 місце), Леснік Ярослав (17 місце), Дюдя Владислав (11 місце), Смолянінов Андрій (6 місце).