Біла Церква: коронавірус, пологи, плитка та чому не працюють ринки

коронавірус біла церква

9 квітня мер Білої Церкви вчергове прозвітував про стан справ у місті, про хворих на COVID-19 в Білоцерківській лікарні №3 та укладання плитки, а також пояснив, чому не праюють ринки.

У Білоцерківській лікарні №3 знаходиться 12 хворих. У дев’яти з них діагноз COVID-19 підтверджений лабораторно, а результати ще трьох пацієнтів очікуються.

У пологовомудві породіллі, обох народили дітей (дівчинку і хлопчика). У однієї COVID-19 не підтвердився, ця жінка готується до виписки. Іншу породіллю переведуть до інфекційної лікарні у Білій Церкві, а дитину заберуть родичі.

Щоб заспокоїти білоцерківців, мер розповів, де саме народжують інфіковані коронавірусом жінки. Для них відилено окреме ізольоване відділення, яке має повністю індивідуальне своє приймальне відділення з окремим входом. Крім того, індивідуальні пологові зали, індивідуальний операційний блок. В цьому ізольованому відділенні працює окремо визначений персонал, який забезпечений всіма необхідними засобами захисту.

Ринки у Білій Церкві не працюють так само, як і по всій Київській області. Тому що маста виконують наказ Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, який не скасовано. Зі стихійною торгівлею у місті бориться поліція.

На Вокзальній на алеї почали класти плитку, також на Героїв Крут прибудинкову територію готують до асфальтування (поки що зірвано повністю асфальт), на Кошеля та Осипенка почали будувати дорогу, – на ці поточні та капітальні ремонти виділено кошти вже давно, тому роботи не відкладаються на невизначений термін, а виконуються точно в термін.

Мер зауважив, що у разі погіршення ситуації, коштів на медицину достатньо і при необхідності буде звідки брати кошти на потреби медичної галузі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

За даними Центру громадського здоров’я, у Київській області станом на ранок 9 квітня 2020 року офіційно підтверджено 133 випадки захворювання на коронавірус. За останню добу підтверджено  – 12 нових випадків. На Київщині хворіє вже 10 дітей.

Підозру на зараження мають 533 особи. Лабораторно обстежено 19 лікарів та 6 медсестер КПМ КОР «Київська обласна клінічна лікарня», які мали контакт із лабораторно підтвердженим випадком коронавірусу. ПЛР-дослідження показало у всіх медпрацівників відсутність захворювання.

Результати брифінгу МОЗ за 9 квітня:

🔺В Україні за минулу добу зафіксовано 8 нових випадків захворювання на COVID-19 серед дітей.

🔺До закладів охорони здоров’я із захворюванням на коронавірус госпіталізована 91 особа.

🔺За добу померло 5 осіб.

🔺За добу найбільша кількість підтверджених випадків COVID-19 у Києві, Чернівецькій, Львівській та Кіровоградській областях.

🔺Загалом найбільше випадків COVID-19 зареєстровано в місті Києві (300), Чернівецькій області (302), Івано-Франківській області (218) та Тернопільській області (169).

🔺Всього зареєстрованих випадків COVID-19 в Україні серед осіб від 30 років – 82% від усіх хворих.

🔺 У статево-віковій структурі серед померлих переважали жінки (54%) від 50 років.

🔺Померлі від COVID-19 мали важкі серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень.

🔺Наразі лабораторні дослідження на COVID-19 проводять у 37 державних лабораторіях та у двох приватних.

🔺Кількість підозр не дорівнює кількості досліджень. Досліджують осіб, у яких встановлено підозру, контактних та для тих, хто одужав, для зняття діагнозу.

🔺Протягом доби було досліджено 2396 зразків. Загалом з початку проведення тестувань досліджено 20608 зразків.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

фото: Ростислав Маленков

Рекомендовано для Вас