72-га ОМБр ім. Чорних Запорожців успішно завершила бригадні тактичні навчання (Фото, відео)

72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

Навчання з бойовою стрільбою відбувалися в рамках проведення стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2020».

Про це повідомляє пресслужба 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

За результатами навчань відбулося нагородження та заохочення особового складу нашої бригади. Військовослужбовців відзначили почесними нагрудними знаками, медалями, цінними подарунками та грамотами від командира бригади, командувача військ Оперативне командування “Північ” / Operational Command “North” та Сухопутні війська ЗС України

Командир 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців полковник Артем Богомолов подякував за службу та побажав всім найскорішої перемоги. 

Керівник навчань командувач військ оперативного командування «Північ» 
генерал-майор Валерій Залужний відмітив досягнутий результат навчань та побажав військовослужбовцям повернутися живими і здоровими до дому. 

Молитвою благословив воїнів капелан отець Антоній. Також виступили кавалер ордена «За мужність» Андрій Назаренко та голова історичного клубу Чорних Запорожців сотник Роман Боровик. 

Пам’ятні знаки вручили і представникам країн-партерів, які були залучені до СКШН “Об’єднані зусилля-2020”.

Присутні на заході вшанували пам’ять полеглих побратимів хвилиною мовчання та схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто навіки залишився в нашому строю.

Відео:

Рекомендовано для Вас